23.8 C
Скопје
15:47 - 30 мај, 2024

Ознака : тенки

ЛајфстајлСцена

Славните дами ПОЛУДЕА по новиот ИНСТАГРАМ ТРЕНД (ФОТО)

Igor
Новата поза за сликање ги излуде жените ширум светот. Наречена е „фламинго“ а еве зошто таа стана тренд. По „барби стапалата“ и „бамби позата“, ова...