23.8 C
Скопје
12:09 - 14 април, 2024

Ознака : наиглед

Секојдневие

Наизглед неспоиво: Сите трендсетерки полудеа по овој интересен аутфит! (ФОТО)

Igor
Доколку се водите според некои воспоставени правила, некои бои никако не одат заедно. Модната индустрија ги следеше токму тие правила, но изгледа дека оваа сезона...