Ознака : месина

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Гледачите полудеа по убавата спортска водителка – Очигледно е зошто… (ФОТО)

Еспресо
Италијанската спортска водителка Флориана Месина е вистинска навивачка, а фотката со која изрази поддршка за Наполи предизвика воодушевување кај нејзините фанови. Атрактивната 30-годишна водителка облече...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Италијанска новинарка полугола поради Наполи: Нејзините секси фотографии го полудеа светот!

Еспресо
Италијанската фудбалска новинарка и презентерка, Флоријана Месина, го привлече вниманието кај јавноста поради своите секси фотографии со кои вчера им посака среќа на фудбалерите на...