10.8 C
Скопје
05:42 - 23 мај, 2024

Ознака : трендсетерките

Секојдневие

Торбичка наместо појас: Трендсетерките ширум светот полудеа по овој нов тренд! (ФОТО)

Еспресо
Трендот за носење на тобички околу половината беше популарен во текот на 90-те години, но сепак за тоа имаше поделени мислења, а и денес кога...
Секојдневие

6 најдобри стајлинзи: Носете кожни пантолони како трендсетерките! (ФОТО)

Igor
Кога есента ќе затропа на вратата јасно е дека е време за кожната гардероба. Јакните од овој материјал веќе со години се задолжително парче во...
Сцена

Омилена кај сите трендсетерки: Кежуал комбинација во која ќе ја поминеме пролетта и летото (ФОТО)

Igor
И покрај сите раскошни пролетни и летни модни трендови, една од оние клучните комбинации од пролетниот и летниот ормар ја обожаваат сите трендсетерки. За која...