Омилена кај сите трендсетерки: Кежуал комбинација во која ќе ја поминеме пролетта и летото (ФОТО)

И покрај сите раскошни пролетни и летни модни трендови, една од оние клучните комбинации од пролетниот и летниот ормар ја обожаваат сите трендсетерки.

За која комбинација станува збор?

Комбинацијата на џинс и бела кошула со тренди детали ќе создаде совршена секојдневна униформа за пролетните и летните денови.

Оваа комбинација е лежерна и тренди, ве претставува како личност со среден изглед, со доза на француски шик. Погледнете…

Слични објави

ФОТО: Калиопи со божиќна честитка за своите пријатели и обожаватели

Еспресо

Почина легендарната актерка Дорис Деј

Igor

ФОТО | Ретко го покажува семејството: Ноне покажа од кого ја наследила убавината

Еспресо

Модните експерти велат дека се вистински хит на сезоната: Враќање на сандалите од деведесеттите! (ФОТО)

Igor

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

Igor

ЕРОС РАМАЦОТИ се разведува: Тоа беа прекрасни 10 години

Igor

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Таа е еден од најпознатите супермодели, а тој еден од најуспешните бизнисмени: Синди Крафорд прослави 22 години од бракот со својот сакан! (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Ѕвездата на „Game of Thrones“ од 15 години боледува од клиничка депресија – Папараците ја фотографирале на улица, но само малкумина ја препознале!

Еспресо

Како да се спасите од првутот со помош на природни препарати

Igor

Пејачката Тајчи емотивно за средба со обожавателка: Ѝ се потпишав на моја касета од 1991 година! (ФОТО)

Еспресо

Оди како „алва“: Гвинет Палтроу продава калап за пенис, па така вашиот партнер може да биде со вас и кога не е!

Васко Спасоски

Џумбус до сабајле: Катарина Ивановска стана по вторпат мајка, Тамара пееше „Пукни зоро“ (ВИДЕО)

Igor