36.8 C
Скопје
17:07 - 18 јуни, 2024

Ознака : кежуал

Здрави навики

5 основни плетенки: Вака се прават најбрзите, најлесните и најубавите кежуал фризури! (ВИДЕО)

Еспресо
Најдобриот начин да си олесниме на себе си, а и понатака да бидеме стилизирани и убави… Летните жештини пристигнаа и дојде време кога пуштената коса...
Сцена

Омилена кај сите трендсетерки: Кежуал комбинација во која ќе ја поминеме пролетта и летото (ФОТО)

Igor
И покрај сите раскошни пролетни и летни модни трендови, една од оние клучните комбинации од пролетниот и летниот ормар ја обожаваат сите трендсетерки. За која...