33 C
Скопје
16:33 - 25 јуни, 2024

Ознака : парчиња

Секојдневие

15 парчиња облека кои ви требаат за оваа пролет – Со нив сте комплетно опремени! (ФОТО)

Еспресо
Ви претставуваме 15 практични парчиња облека кои ќе ви бидат потребни за оваа пролет, доколку некое парче облека ви недостасува во вашата колекција, надополнете го...
Секојдневие

Овие 11 трендови излегуваат од мода во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат
Модните ревии кои се одржуваат 6 месеци пред сезоната календарски да настапи, секогаш ни покажуваат кои трендови ќе бидат актуелни, а со самото тоа и...
Секојдневие

6 најдобри стајлинзи: Носете кожни пантолони како трендсетерките! (ФОТО)

Igor
Кога есента ќе затропа на вратата јасно е дека е време за кожната гардероба. Јакните од овој материјал веќе со години се задолжително парче во...
Секојдневие

Есенски парчиња облека кои совршено им прилегаат на дамите со заносни облини (ФОТО)

Igor
Овие парчиња облека се создадени за дами со раскошни облини… Доколку оваа есен се чудите што да облечете, а сепак да бидете во тренд, ние...
Секојдневие

Меланија повторно одржа модна лекција! (ФОТО)

Igor
Уште еден доказ дека првата дама на Америка е кралица на деловните модни парчиња. Меланија Трамп (49) со своите прекрасни модни комбинации е вечна модна...
Секојдневие

Морате да ги имате: Модни парчиња кои ќе се носат оваа есен (ФОТО)

Igor
Сигурно веќе ве интересира што ќе носиме оваа есен. Добра вест е дека многу од парчињата во категоријата „must have“ за оваа есен, веќе ги...
Сцена

Меланија Трамп брилира: Само една боја и две класични парчиња за целосно ефектен изглед (ФОТО)

Igor
Можат ли потпетиците и панталоните во ист тон да бидат моден погодок? Можат доколку знаете на кој начин да ги комбинирате боите. Како и секоја...
Секојдневие

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...
Секојдневие

Задолжителен накит за оваа сезона (ФОТО)

Igor
Во текот на топлите денови накитот претставува важен дел од секој аутфит. Оваа сезона е во знакот на овој впечатливи парчиња кои со оригиналниот дизајн...
Секојдневие

Овие 6 модни парчиња морате да ги имате ова лето (ФОТО)

Igor
Најубавиот период во годината носи и некои од најубавите трендови. 20-тина степени и сончеви зраци – пријатна пролет и уште попријатна најава за летото. Ако...