18:53 - 20 април, 2024

Ознака : ефек

Сцена

Меланија Трамп брилира: Само една боја и две класични парчиња за целосно ефектен изглед (ФОТО)

Igor
Можат ли потпетиците и панталоните во ист тон да бидат моден погодок? Можат доколку знаете на кој начин да ги комбинирате боите. Како и секоја...