26.8 C
Скопје
14:01 - 25 мај, 2024

Ознака : ефектен

Сцена

Меланија Трамп брилира: Само една боја и две класични парчиња за целосно ефектен изглед (ФОТО)

Igor
Можат ли потпетиците и панталоните во ист тон да бидат моден погодок? Можат доколку знаете на кој начин да ги комбинирате боите. Како и секоја...
Ви Препорачуваме

ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша вчера блескаше на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Нејзиниот вчерашен стајлинг на сите им „падна во око“. Имено, пејачката носела тиркизен краток...