Ознака : слоши

Секојдневие

Го оставила вереникот поради порно филмовите кои ги гледал – Ми се слоши кога го видов тоа!

Еспресо
Клер Далтон била уверена дека го запознала човекот од соништата. По три ипол години врска се вериле, а таа шест месеци со вереничкиот прстен на рака ја планирала нивната совршена венчавка. Тогаш се се срушило...
Ви Препорачуваме

ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша вчера блескаше на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Нејзиниот вчерашен стајлинг на сите им „падна во око“. Имено, пејачката носела тиркизен краток...