ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Пејачката Јелена Карлеуша вчера блескаше на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Нејзиниот вчерашен стајлинг на сите им „падна во око“.

Имено, пејачката носела тиркизен краток фустан во комбинација со ефектен накит со морски мотиви.

Страницата на социјалните мрежи на Инстаграм, која се знаимава со модните идеи на Јелена Карлеуша, го прикажа ценовникот.

Фустанот за кој се определила поп дивата чини 1.815 евра, чевлите вредат 120 евра, обетките во облик на морско коњче 320 евра, додека шнолките 50 евра.

Вкупната вредност на целосниот стајлинг на Јелена изнесува вкупно 2.300 евра.

Слични објави

Луксузно одморалиште за вистинските љубители на зимата (ФОТО)

Еспресо

3 хороскопски знаци кои не можат да се помират кога работите не им се по ќеиф

Еспресо

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Еспресо

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Порасна цената на импозантниот имот во кој некогаш живееше Шон Конери

Васко Спасоски

Славниот пејач НАПАДНАТ со нож и ограбен: Многу е вознемирен и потресен!

Еспресо

Остави Коментар

4 × 2 =

Слични објави

Здравје, кариера и љубов: Дневен хороскоп за 23 март!

Васко Спасоски

Нова песна и уникатен музички спот: Лејди Гага ги почести фановите со нов хит! (ВИДЕО)

Еспресо

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Еспресо

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Васко Спасоски

Таа ги има најдобрите облини во светот! (ФОТО)

Еспресо

Погледнете како изгледаат велигденските јајца на Лила Филиповска! (ФОТО)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarian