11.8 C
Скопје
03:59 - 23 мај, 2024

Ознака : луксузна

Секојдневие

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...