3.8 C
Скопје
04:40 - 21 април, 2024

Ознака : плакарот

Секојдневие

Од плакарот на Анита: Фејк шуи

Еспресо
Фенг шуи? Па јас досега сум живеела според фејк шуи (земја-воздух), не знам ни како сум преживеала со олку прекршоци… Знаете за она фенг шуи...
Секојдневие

Од плакарот на Анита: Муабет со комшиката

Анита Митровска
Откако не знам веќе по кој пат и овој ден го пројдов чистејќи го домот, ги „сотрев“ бактериите и ја направив мојата трета „генералка“ за...
Секојдневие

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...