2.8 C
Скопје
05:10 - 21 април, 2024

Ознака : фејк

БалканСлајдерСцена

Ја обвинија дека носи „фејк“ фустан, таа приложи доказ дека е оргинал!

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша никогаш не остава никого рамнодушен со своите стајлинзи, а деновиве се крена голема прашина околу еден стајлинг. Овој пат, таа се...
Секојдневие

Од плакарот на Анита: Фејк шуи

Еспресо
Фенг шуи? Па јас досега сум живеела според фејк шуи (земја-воздух), не знам ни како сум преживеала со олку прекршоци… Знаете за она фенг шуи...