3.8 C
Скопје
04:19 - 21 април, 2024

Ознака : муабет

Секојдневие

Од плакарот на Анита: Муабет со комшиката

Анита Митровска
Откако не знам веќе по кој пат и овој ден го пројдов чистејќи го домот, ги „сотрев“ бактериите и ја направив мојата трета „генералка“ за...
Сцена

Анастасија Богдановска храбро влезе во приказната мода, проверете како и зошто

Igor
Ја знаете моделката (и новинарка) Сани? Онаа убавата, витата, која цел живот живее од и за модата. Се разбира, дека ја знаете. Е, Анастасија е...