Tag : модни додатоци

Инспирација и совети

Овие 11 трендови излегуваат од мода во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат
Модните ревии кои се одржуваат 6 месеци пред сезоната календарски да настапи, секогаш ни покажуваат кои трендови ќе бидат актуелни, а со самото тоа и...
Сцена

ДАМА СО СТИЛ: Ова се модните додатоци кои секогаш ви се потребни

Igor
Модните додатоци сами по себе не се ништо посебно, но кога се искомбинирани со облека, шминка и фризура, тие се неизоставен дел од секој добар...
Сцена

ЛЕТЕН ШОПИНГ: На овие модни парчиња не штедете пари ова лето

Igor
Летото е период од годината кога не можете да ги комбинирате парчињата од другите годишни времиња, па често треба да купите нешто ново. Ова е...
Сцена

Во овие МОДНИ ЗАБЛУДИ мора веднаш да престанете да верувате

Igor
Иако модните правила се менуваат секоја година, некои го издржале времето и се повторуваат речиси секоја сезона. Денеска живееме во време кога слободно можеме да...
Сцена

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor
Модните додатоци некогаш може да одиграат многу поголема улога во целокупниот изглед, отколку самата облека. Навистина е предизвик да се направи совршената комбинација на облека,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian