24.8 C
Скопје
09:15 - 24 јуни, 2024

Ознака : капа

Секојдневие

Доколку не сакате да носите зимски капи, ова е решението! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Морнарската капа е одлично решение за оние кои не сакаат да носат зимски капи. Видеото во режија на Properfit Clothing Company повторно открива тајни за...
Сцена

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor
Модните додатоци некогаш може да одиграат многу поголема улога во целокупниот изглед, отколку самата облека. Навистина е предизвик да се направи совршената комбинација на облека,...