24.8 C
Скопје
14:50 - 30 мај, 2024

Ознака : торба

Секојдневие

Постојано е во вашите раце, а повалкана е од мобилниот и ВЦ школката заедно

Еспресо
Веќе е докажано дека ВЦ школката не е највалканото место во нашиот дом и дека кујнскиот сунѓер и мобилниот телефон имаат повеќе бактерии, но никој...
Uncategorized

Фатен со торба пари! Пејачот Боби Павловски заврши во самица! (ВИДЕО)

Слободен печат
По одличните „Метар дана“ и „Тамо негде“ Боби Павловски ја промовира и третата песна наменета за пазарот во соседството. Хитовската композиција со модерен призвук и...
Сцена

Ана Николиќ и Софија Вергара ја имаат истата чанта по која полуди цел Инстаграм! (ФОТО)

Igor
Добро познатата балканска пејачка Ана Николиќ и најдобро платената телевизиска актерка Софија Вергара, како и многу голем број од жените, ниту тие не можат да...
Сцена

ДАМА СО СТИЛ: Ова се модните додатоци кои секогаш ви се потребни

Igor
Модните додатоци сами по себе не се ништо посебно, но кога се искомбинирани со облека, шминка и фризура, тие се неизоставен дел од секој добар...