Tag : мобилниот

Живот

Постојано е во вашите раце, а повалкана е од мобилниот и ВЦ школката заедно

Еспресо
Веќе е докажано дека ВЦ школката не е највалканото место во нашиот дом и дека кујнскиот сунѓер и мобилниот телефон имаат повеќе бактерии, но никој...
Лајфстајл Сцена

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Igor
На Дејвид Бекам му е одземена возачката дозвола на шест месеци поради користење на мобилниот телефон при возење. Поранешниот капитен на фудбалската репрезентација на Англија...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian