Tag : возачката

Лајфстајл Сцена

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Igor
На Дејвид Бекам му е одземена возачката дозвола на шест месеци поради користење на мобилниот телефон при возење. Поранешниот капитен на фудбалската репрезентација на Англија...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian