21.8 C
Скопје
20:35 - 15 април, 2024

Ознака : софија вергара

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Софија Вергара отворено за семејната трагедија: „Едниот брат ми го убија, другиот стана зависник“

Еспресо
Софија Вергара моментално ја гледаме во улогата на озлогласената Колумбијка Гризелда Бланко во серијата „Гризелда“ на Нетфликс. Актерката се присети на растењето во Колумбија и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Еве зошто Софија Вергара не сака да има деца: „Време ми е да бидам баба, а не мајка“

Еспресо
За многумина тие беа најубавата славна двојка. Беа луди еден за друг, и оставаа впечаток дека се вљубени до уши, но на нивниот брак дојде...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Софија Вергара ги открива ужасните последици од улогата на нарко-кралица: „Го оштетив грбот за цел живот“

Еспресо
Софија Вергара моментно е тема на разговор за нејзината улога како Гризелда Бланко во серијата што ќе биде премиерно прикажана на Нетфликс на 25 јануари...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо
Актерката Софија Вергара побара привремена забрана за приближување на маж, кој верува дека има „романтична и семејна врска со неа и нејзиниот син“. Ѕвездата на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Софија Вергара во врска со згоден хирург: Поради него облече секси деколте

Еспресо
Како што пренесуваат странските медиуми, се шпекулира дека актерката Софија Вергара по разводот веќе влетала во нова врска, а станува збор за згодниот ортопедски хирург...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Голата Софија Вергара ужива на масажа: „Ми недостигаа твоите магични раце…“

Еспресо
Колумбиската актерка Софија Вергара (51) неодамна одлучила да одвои време за себе и да посети спа-центар. Иако ѕвездата на ситкомот „Modern Family“ е позната по...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Сингл и секси: Згодната Софија Вергара објави фотографија од када во Париз

Еспресо
Познатата актерка Софија Вергара (51) ги изненади обожавателите со интимна фотографија од нејзиното патување во Париз, Франција. Имено, како и голем број познати личности, таа присуствуваше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Внуката на Софија Вергара може да ѝ ја одземе „круната“ за најсекси убавица: Неверојатно си личат!

Еспресо
Навикната е да добива комплименти цел живот – Софија Вергара на 51 година и понатаму добива многу прашања поврзани за нејзиниот преубав изглед. Така беше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Софија Вергара го украде „шоуто“ со неверојатна сексапилност: „Јас сум сингл“

Еспресо
Софија Вергара буквално го украде шоуто за време на неодамнешната епизода на America’s Got Talent. 51-годишната колумбиска актерка и ТВ-лице воодушеви со уште еден воодушевувачки...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Софија Вергара блеска по разводот: Секси фустан, но недостига бурмата

Еспресо
Софија Вергара блесна вчера на Денот на девојчињата, во друштво со пријателите и семејството додека се движеше до куќата во Сохо во Њујорк. Ѕвездата на...