1.8 C
Скопје
04:02 - 21 февруари, 2024

Ознака : хирург

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Софија Вергара во врска со згоден хирург: Поради него облече секси деколте

Еспресо
Како што пренесуваат странските медиуми, се шпекулира дека актерката Софија Вергара по разводот веќе влетала во нова врска, а станува збор за згодниот ортопедски хирург...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Хирургот кој го оперираше Зоран Ѓинѓиќ по 20 години со нови детали: „Никогаш нема тоа да го заборавам, кому пречеше тој човек“

Еспресо
Проф. д-р. Миљко Ристиќ, кардиохирург, го оперираше Зоран Ѓинѓиќ, поранешен премиер на Србија, по атентатот во 2003 година. На тој кобен ден, Белград беше преплавен...
Секојдневие

Си ја направил по мерка! Пластичен хирург си создал совршена жена и веднаш ја запросил! (ФОТО)

Еспресо
Пластичниот хирург создаде сопствена верзија на совршена жена и веднаш потоа ја запроси на првиот состанок… Вероника ја посетила ординацијата на пластичниот хирург Дејвид Метлок...
ЛајфстајлСцена

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor
Речиси и да нема холивудска ѕвезда која не направила естетска корекција или „пеглање“ на брчките, но некои многу претеруваат со тоа. „Изгледа како лик од...