ЛЕТЕН ШОПИНГ: На овие модни парчиња не штедете пари ова лето

Летото е период од годината кога не можете да ги комбинирате парчињата од другите годишни времиња, па често треба да купите нешто ново.

Ова е краток список на облека и модни додатоци на кои не треба да штедите во лето:

Модерни влечки

Едни поелегантни за излегување и едни за на плажа. Ова лето можете да заборавите на апостолките и да си купите некој друг модел. Најважно е да се удобни.

Шарени очила за сонце

Оваа година се модерни очилата со рефлектирачки стакла, а можете да бирате и меѓу различните бои на рамки.

Цветен фустан

Не мора да е еден. Обезбедете си повеќе модели кои ќе ги комбинирате со другите летни модни додатоци и со сандали.

Сламена торба

Одберете го моделот кој ви се допаѓа и комбинирајте го и за дневни и за вечерни излегувања.

Костим за капење

Ако одите на одмор покрај вода, дури и да е тоа базен, купете си квалитетен костим за капење и бидете храбри во изборот на модел и дезен.

https://www.slobodenpecat.mk/vo-ovie-modni-zabludi-mora-vednash-da-prestanete-da-veruvate/

Слични објави

Се прашувате од каде инфлуенсерката Љупка Митрова има совршен задник? Ова е одговорот! (ВИДЕО)

Igor

Жешки фотки на Кајли Џенер од дочекот на Нова година: Кога текилата ќе те удри! (ФОТО)

Слободен Печат

СÈ ПОРАДИ ДИВНА: Зошто Душко ја отследи Јелена Карлеуша од Инстаграм?

Igor

ОТКИНАТА РАКА, УНИШТЕНО ЛИЦЕ: Дублерката на Мила Јововиќ тужеше за сите трагедии

Igor

Ова е новиот Дарко Лазиќ – Пејачот се „преполовил“, направил операција на желудникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Одличен крој, уште подобра боја: Меланија Трамп ја заврши посетата на Индија во голем стил! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три − оне =

Слични објави

ПОМОШНИЧКАТА УДРИ ПО ПЕЈАЧОТ: Заработуваше милиони, а јас немав што да јадам

Igor

Порноѕвезда снимала сцени на хрватски автопат

Igor

Старлетите ги закопаа секирите: Повторно се блиски другарки

Igor

Не сакате да си играте со нив – Овие 3 хороскопски знаци имаат моќ да ви го загорчат животот

Igor

Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Igor

30 години помладата сопруга на славниот шмекер ја покажа шкорпијата на задникот (ФОТО)

Васко Спасоски