СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Хрватската јавност ја памети по емисиите за временска прогноза која пред една деценија Рената Шопек ги водеше на РТЛ.

Иако нема телевизија која повторно би емитувала нешто такво, многу сакаат тие денови да се вратат. За среќа, тука е YouTube.

– Моите секси временски прогнози беа зафрканција, изјави таа претходно оваа година во една емисија.

– Сите кои ме познаваат, знаат дека само се шегувам. После сите овие години мислам дека се скршија некои предрасуди и љуѓето почнаа да ми веруваат, додаде таа

Слични објави

Работи кај секој хороскопски знак што другите ги обожаваат

Igor

Го прослави 53-ОТ РОДЕНДЕН во бикини: Актерката не се предава на времето (ФОТО)

Igor

Татко на годината: Ги снимал звуците на своето бебe, па направил нова верзија од легендарната рок песна! (ВИДЕО)

Еспресо

Погледнете како Северина се заштити од коронавирусот, ама има и порака за сите нас! (ФОТО)

Васко Спасоски

Селма од песната на БИЈЕЛО ДУГМЕ наполни 90 години: Доби НЕВЕРОЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ

Igor

Грчка тиропита: Брза пита со сирење која сите ја сакаат

Igor

Остави Коментар

четири × оне =

Слични објави

Кајли Џенер повторно изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Слободен Печат

ОВА СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ: Постои само една земја во светот каде Божиќ не се слави ниту на 25-ти декември ниту на 7-ми јануари

Еспресо

Водителката Милена Антовска објави селфи-фотка, ама погледот ќе ви „забега“ само на едно место… (ФОТО)

Igor

Коронавирусот продолжува да прекинува концерти: И „Rolling Stones“ ја откажаа летната турнеја (ФОТО)

Инстаграм

Има со што да се пофали: Таско ги покажа „коцките“ на стомак (ФОТО)

Igor

Стојне Николова: Летото ќе го поминам во нашиот преубав Охрид

Еспресо