18.8 C
Скопје
21:22 - 5 октомври, 2022

Ознака : меланија трамп

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Продолжува препирката меѓу Меланија Трамп и бившата асистентка: Срам да ти е Меланија Трамп. Јас не лажам!

еспресо
„Додека бев прва дама на нашата земја, Стефани Волкоф тајно сними неколку наши разговори. Потоа злонамерно ги монтираше и ги објави нашите разговори во јавност...
Еспресо Свет Слајдер Сцена

Поранешната прва дама Меланија Трамп го прекина молкот: „На 6 јануари не знаев што се случува. Бев зафатенa со каталогизација во Белата куќа“

Еспресо
„На 6 јануари ги извршував своите должности како прва дама и не бев свесна“ што се случува во Конгресот. Ова го изјави Меланија Трамп во...
Свет Слајдер Сцена

Долго не сме ја виделе Меланија Трамп, а сега се врати во беспрекорна облека

Еспресо
По завршувањето на мандатот на Доналд Трамп, неговата сопруга Меланија ретко ја гледаме во јавност. Неодамна по долго време беше фотографирана во Њујорк и се...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Меланија Трамп: „Да се вратам во Белата куќа? Никогаш не вели никогаш“

Еспресо
Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп, ја најави можната втора претседателска кандидатура за нејзиниот сопруг Доналд Трамп за време на гостувањето на Фокс њуз...
Свет Слајдер Сцена

ИСТА Е КАКО МЕЛАНИЈА ТРАМП: Вака изгледа вереницата на најстариот син на Трамп

Еспресо
Најстариот син на Доналд Трамп се вереше со осум години од него постара партнерка која неверојатно наликува на неговата маќеја, Меланија.   View this post...
Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

НОВИ ДЕТАЛИ ЗА МИСТЕРИОЗНАТА МЕЛАНИЈА ТРАМП: Поранешната портпаролка на Трамп продолжува да шокира

И. Т.
Работејќи различни позиции во Белата куќа, вклучително и портпаролката на Доналд и Меланија Трамп, Стефани Гришам поминала пет години, така што тајните на поранешниот претседател...
Свет Слајдер Сцена

ТРАМП ОЧИ ВО ОЧИ СО СКАНДАЛ: Поранешната портпаролка ќе му ги истури тајните во јавност со нова книга

Еспресо
За време на претседателската кампања, но и откако стана 45-ти претседател на САД, Доналд Трамп се соочи со бројни обвинувања за неверство и сексизам. Се...
Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

ПОРАНЕШНАТА ПОРТПАРОЛКА НА ТРАМП ПРОЗБОРЕ: Што видела во Белата куќа на Трамп?

И. Т.
Поранешната портпаролка на Трамп, Стефани Гришам била исклучително блиска со Доналд и Меланија Трамп. На 5 октомври, Стефани ќе ја објави својата книга наречена „I’ll...
Свет Слајдер Сцена

МЕЛАНИЈА ТРАМП: Доста со политика, време е за семејството!

Еспресо
Некои извори открија дека Меланија Трамп сака да го напушти Вашингтон и „не е заинтересирана“ да се врати. „Меланија не сака да биде во очите...
Свет Слајдер Сцена

ТАЈНАТА НА МЕЛАНИЈА ТРАМП: Беспрекорен изглед поради овој начин на исхрана

Еспресо
Меланија Трамп многу ретко зборуваше за себе и за својот начин на живот, но во неколку наврати откри како живее, што јаде и како одржува...