14.8 C
Скопје
11:09 - 28 февруари, 2024

Ознака : меланија трамп

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Меланија Трамп ги вжешти мрежите: Доналд ја бакнува, таа блеска

Еспресо
Меланија Трамп се врати на јавната сцена минатиот викенд на гала забава организирана во семејниот имот Мар-а-Лаго на Флорида. Тоа беше нејзино прво појавување откако...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меланија Трамп одржа емотивен говор на погребот на нејзината мајка: „Зрак светлина во најтемните денови“

Еспресо
Доналд Трамп ѝ се придружи на својата сопруга Меланија во оплакувањето на нејзината мајка Амалија Кнавс на приватен погреб во Флорида. Funeral of Melania Trump’s...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Почина мајката на Меланија Трамп, беше убавица како ќерка ѝ: Пред да се пресели во Америка, собирала кромид

Еспресо
Пред нејзината смрт, Амалија беше болна, но нејзиното семејство не откри од што точно боледува. Поради болеста на мајка си, Меланија ги пропушти семејните празници....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Меланија Трамп мета на критики: „Какво непочитување, секогаш ли мора да се истакнува“

Еспресо
Поранешната прва дама на САД Меланија Трамп ретко се појавува во јавноста, но не ја пропушти комеморацијата во чест на поранешната прва дама Розалин Картер....
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Што се случува со Меланија Трамп, открива поранешна помошничка: „Точно знаеше со кого се омажи, нивниот брак е трансакциски!“

Еспресо
Меланија Трамп ретко се гледа во јавноста откако нејзиниот сопруг Доналд Трамп објави дека ќе се кандидира за претседателските избори во Америка во 2024 година...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меланија Трамп го ревидираше брачниот договор со Доналд: Што бара и од што се плаши сопругата на поранешниот американски претседател

Еспресо
Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп (53) „тивко преговарала за нејзиниот предбрачен договор“ со нејзиниот 77-годишен сопруг, 45-от претседател Доналд Трамп, откако тој одлучил...
СветСлајдерСцена

(Фото) Меланија Трамп го прекина молкот по скандалот: Прва објава на социјалните мрежи по долга „изолација“

Еспресо
Меланија Трамп за прв пат се огласи на социјалните мрежи по апсењето на нејзиниот сопруг. Поранешната прва дама на САД објави објава на Твитер. Сопругата...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Каде е Меланија Трамп во екот на судењето на Доналд: Еве каде живее, што прави и со кого е најблиска

Еспресо
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп (76) во вторникот се појави на суд, откако официјално беше уапсен. Трамп беше обвинет по 34 точки од обвинението и...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлСлајдерСтил

(Фото) Меланија Трамп се врати како дива: Колку чини модниот изглед на „кралицата на стилот“?

Еспресо
Меланија Трамп се врати со целиот свој беспрекорен стил да се појави во јавноста, тоа го направи покрај нејзиниот сопруг Доналд по повод конгресните избори....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Продолжува препирката меѓу Меланија Трамп и бившата асистентка: Срам да ти е Меланија Трамп. Јас не лажам!

еспресо
„Додека бев прва дама на нашата земја, Стефани Волкоф тајно сними неколку наши разговори. Потоа злонамерно ги монтираше и ги објави нашите разговори во јавност...