Ознака : петел

Uncategorized

Селин Дион ги збуни сите кога објави слика од своите штикли кои асоцираат на домашно животно! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката својата модна екстраваганција ја подигна на ново ниво. Селин Дион посебно се спреми за божиќната забава, носејќи црвен светликав фустан, но тоа што го...