21.8 C
Скопје
01:01 - 16 јули, 2024

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Џејда Пинкет Смит откри дека била зависна од порнографија пред да се омажи за холивудскиот актер Вил Смит, со кој е во брак полни 22 години.

Пинкет Смит, имено говореше за својата „нездрава врска со порнографијата“ во најновата епизода од серија „Watch“ на Фејсбук, која ја води со својата ќерка Вилоу и мајката Адриен.

Таа во текот на емисијата објасни дека започнала да гледа многу порнографија во периодот кога се обидела да апстинира.

Пинкет Смит изјави дека чувствувала дека со гледањето на порно филмови „пополнува некоја празнина во душата“, пренесува Индепендент.

https://www.instagram.com/p/BxvpVhqjIE8/?utm_source=ig_embed

„Но, тоа всушност не беше така, продолжи таа, читајќи некои ефекти од порнографијата, како што е идејата да ви дадат лажни очекувања… Јас тоа дефинитивно можам да го видам со мажите“.

Трите говореа и за тоа како филмовите за возрасни ја покажуваат лажната слика дека „жените секогаш се подготвени за акција“.

„Во тие филмови жените никогаш не се уморни“, додаде таа.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....