Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе што е богата, глупава е како цигла (ФОТО+ВИДЕО)

Вереникот на познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, Алекс Родригез нема убави зборови за најмладата милијардерка.

На почетокот на годината светот официјално ја доби најмладата милијардерка на листата на Форбс – Кајли Џенер од кланот Кардашијан, а светот доби одлична прилика да ја исмева.

профимедиа

Сега тоа го направи и Алекс Родригез, поранешниот бејзбол играч и сегашниот вереник на Џенифер Лопез, кој во едно интервју раскажа како изгледала средбата со Кајли Џенер.

„На Мет гала имавме прилика да седиме на иста маса со Кајли Џенер, зборуваше за кармини, Инстаграм и за тоа колку е богата“, изјави Родригез за Спортс илустрејтед.

„Малечката е глупава како цигла“

профимедиа

Младата ријалити ѕвезда набрзо се огласи на Инстаграм и го демантираше во моментот најпознатиот вереник на светот – „Не, не е точно, зборувавме за „Игра на тронови“.

Кајли Џенер неодамна објави и видео како изгледа еден нејзин ден – погледнете…

Слични објави

Експертите откриваат дали треба да го миеме месото или не и каде грешиме кога го одмрзнуваме

Igor

Бела Хадид го симна горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)

Са­ла­та со ориз и фе­та си­рење (РЕЦЕПТ)

Igor

Српската пејачка Теодора позира во долна облека на снег и минусни температури! (ФОТО)

Васко Спасоски

Уште едно ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО од спалната на Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

3 + десет =

Слични објави

Ова е знак со најсилна интуиција: Toa што тие го гледаат малкумина се во состојба да го забележат

Igor

Курирката го изгубила накитот на Рита Ора вреден 4 милиони долари

Igor

Селена Гомез КОНЕЧНО го заборави Џастин Бибер! Еве како се збогуваше од поранешната љубов (ВИДЕО)

Igor

Легна на кревет и направи провокативна поза: Маја Беровиќ со „искинати“ панталони на задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

КОЈ Е БОКИ 13? Од шоумен, преку газда на телевизија, до затвореник во Шутка (ВИДЕО)

Igor

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Еспресо