Ознака : исплука

Лајфстајл Сцена

Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе што е богата, глупава е како цигла (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Вереникот на познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, Алекс Родригез нема убави зборови за најмладата милијардерка. На почетокот на годината светот официјално ја доби најмладата...