33.8 C
Скопје
14:06 - 24 јуни, 2024

Девојки, жени овие фустани мора да ги имате оваа есен (ФОТО)

Миди фустаните кои го одбележаа ова лето, со задоволство ќе ги носиме и во текот на есента.

Останаа еднакво пожелни и популарни и кога температурите малку се намалија.

Со патики, салонки или тренди чизми, овие фустани се еден од фаворитите за секоја гардероба.

Ние ви даваме неколку идеи како да ги искомбинирате, погледнете…

View this post on Instagram

It‘s Monday,but it’s ok ? #fashioneveryday

A post shared by Ana Mandura (@lovidovi_ana) on

View this post on Instagram

Kada mama slika ❤️

A post shared by Donna Lugonja Petković (@donna.bombonna) on

View this post on Instagram

Ekipa na zidicu i oko njega ?✌

A post shared by Doris Pinčić Rogoznica (@dorispincicrogoznica_doda) on

Слични објави

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

Село Вишни, духовното гнездо на канонизираната светица Спаса Вишенска: Порта низ која минува душата

еспресо

Дали знаете дека е можна операција на рака без употреба на скалпел?

еспресо

Викендов во Вишни и во Охрид: Канонизација на светите Спаса и Спасе Вишенски

еспресо

Ветеринар зборува за три производи кои никогаш не треба да ги давате на вашето куче: Тие се извор на бактерии кои се пренесуваат и на луѓето

еспресо

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо
Се вчитува....