Ознака : иолација

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Опра Винфри одлично се забавува во изолација: Готви, пее и танцува!

Еспресо
Легендарната телевизиска водителка Опра Винфри и покрај изолацијата поради коронавирусот, се обидува да остане позитивна, па на своите пријатели на Инстаграм им покажала како да...