27.8 C
Скопје
10:05 - 13 јуни, 2024

Ознака : долга

Секојдневие

Никогаш не се шишала, ниту се фарбала – Денес нејзината коса е подолга од неа (ФОТО)

Еспресо
Малгорзата Кулчук никогаш не се шишала ниту пак се фарбала, а нејзината природно костенливо-плава коса кога таа стои достигнува до подот. Оваа студентка која живее...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кортни Кардашијан доби ужасни критики за фотографијата од својот син! (ФОТО)

Еспресо
Популарната Кортни, најстарата сестра од Кардашијан, е горда мајка на 3 деца – момчињата Мејсон и Рејн и девојчето Пенелопе. Таа понекогаш со своите следбеници...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра Винфри за љубовната врска долга 34 години: Да се омажев за него нашата љубов немаше да успее!

Еспресо
Опра Винфри и нејзината долгогодишна љубов Стедман Греам во „врска“ се од 1986 година. Таа во својата најнова колумна призна дека доколку се омажила за...