12.8 C
Скопје
21:00 - 3 март, 2024

Ознака : андроид

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Арнолд Шварценегер тужи руска компанија поради андроид кој е идентичен на него (ВИДЕО)

Еспресо
Оваа машина неверојатно потсетува на гласот и изгледот на познатиот актер… Славниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер ја тужи компанија од Русија...