14:36 - 19 април, 2024

Ознака : богаташ

СветСлајдерСцена

(ФОТО) КОЕ Е ПРЕБОГАТОТО МОМЧЕ НА ЌЕРКАТА НА ОБАМА: Сè што не знаете за него!

Еспресо
Двете ќерки на поранешниот американски претседател Барак Обама и поранешната прва дама Мишел, Малија и Саша, отсекогаш успевале елегантно и интелигентно да управуваат со медиумското...
Секојдневие

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо
Ова не е некаков филмски трик. Само живееме одличен живот, изјави Прити Мајк и напомена дека тие се среќно семејство. Следбениците под фотографиите му пишуваа...