9.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

Ознака : бремени

Секојдневие

ФОТО: Маж во брак со две жени – Ќе се потрудам двете да останат бремени во исто време

Еспресо
Полиаморен маж (лице кое сака да има повеќе од еден партнер) откри дека сака двете негови жени да останат бремени во исто време, со цел...
Секојдневие

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо
Ова не е некаков филмски трик. Само живееме одличен живот, изјави Прити Мајк и напомена дека тие се среќно семејство. Следбениците под фотографиите му пишуваа...
Филм и ТВ

Никогаш нема да погодите кои актерки беа бремени за снимањето на нивните најпознати улоги! (ФОТО)

Еспресо
Снимањето филм е тежок процес кога актерките треба да глумат додека се бремени, тоа претставува дополнителен предизвик. Овие силни жени се вистинскиот пример. Во некои...