17.8 C
Скопје
02:18 - 26 мај, 2024

Ознака : 6 трудници

Секојдневие

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо
Ова не е некаков филмски трик. Само живееме одличен живот, изјави Прити Мајк и напомена дека тие се среќно семејство. Следбениците под фотографиите му пишуваа...