Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е речиси половина век помлада од него! (ФОТО)

Ема е личен тренер и според годините таа слободно може да му биде ќерка…

Популарниот актер Долф Ландгрен (62) неодамна се вери со 24-годишната девојка Ема Крокдал и предизвика лавина коментари.

Актерот кој е припадник на постарата генерација на филмските акциони херои од 1980-те и првата половина од деведесетите по трет пат застанува на лудиот камен, а неговата избраничка е вистинска убавица.

инстаграм

Тој пред една недела во Стокхолм ја запроси пракрасната блондинка која работи како личен тренер, а среќната вест и двајцата ја обелоденија на нивните Инстаграм профили.

инстаграм

 

Ема по потекло е од Норвешка додека Долф по потекло е од Шведска, каде и ја запроси својата девојка, за која вели дека премногу ја сака.

Слични објави

Ѕвездата на „Твоето лице звучи познато“ го кажа судбоносното ДА: Вереничкиот прстен е уникатен! (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 25 октомври: Раковите ќе ја преземат ситуацијата во свои раце

Igor

Богови на сексипилот! 3 најсексипилни хороскопски знаци!

Igor

Подготовка за лето: 5 чаеви што ги топат масните наслаги во телото

Igor

Каде грешат жените при орален секс

Igor

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

15 + 2 =

Слични објави

Северина на премиерата на „Игра на тронови“

Igor

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Igor

Занеме од шок: Станија и Кристијан Голубовиќ очи во очи по четири години! (ВИДЕО)

Еспресо

На која и стои подобро? ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША VS ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ (ФОТО)

Igor

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!