Бременост е причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена.

Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу во Калифорнија, повторно во ужасно лош стајлинг.

Таа беше во друштво на својот партнер Мајкл Полански, а биле уловени додека излегувале од ресторан.

профимедиа

Сепак, најмногу внимание привлече стајлингот на Гага. Таа доле не носеа воопшто никакви панталони, туку била по долна облека, а горе носела широк сив блузон, со што многумина се убедени дека всушност сакала да ја сокрие бременоста.

профимедиа

Имено, нејзиниот стомак навистина е испакнат, но се уште не е сигурно дали е труднички или не!

профимедиа

Од друга страна, многумина мислат дека станува збор само за лош стајлинг.

Слични објави

Туна уште попровокативна на плажа (ФОТО)

Igor

Работи кои секој хороскопски знак БИ САКАЛ ДА ГИ СОКРИЕ од другите

Igor

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Еспресо

Рамбо Амадеус: Да не е коронавирусот, никогаш немаше да сфатиме каков вид е човечкиот род

Еспресо

ЈА ОБОЖАВАВМЕ ФИБИ, но актерката поради тоа добила сериозно здравствено нарушување

Igor

Голема црногорска свадба: Луксуз, бели рози, скапи вина – се жени синот на Мило Џукановиќ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет + тринаесет =

Слични објави

Ќерката на Бијонсе се повеќе личи на мајка си! (ФОТО)

Слободен Печат

Празник за уши, но и очи: Погледнете ги девојките од бендот на Лозано (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ во пешкир покажа како всушност изгледа (ФОТО)

Igor

Саша Ковачевиќ приведен на аеродромот во Њујорк

Еспресо

Со црево на плажа: АЊА ВЕТЕРОВА ја испира негативната енергија (ВИДЕО)

Igor

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Еспресо