22.8 C
Скопје
00:22 - 18 јуни, 2024

Ознака : долф

СветСлајдерСцена

Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е речиси половина век помлада од него! (ФОТО)

Еспресо
Ема е личен тренер и според годините таа слободно може да му биде ќерка… Популарниот актер Долф Ландгрен (62) неодамна се вери со 24-годишната девојка...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

„Се уште сме фраери”: Славните актери Сталоне, Шварци и Долф со хит снимка го воодушевија светот (ВИДЕО)

Igor
Снимката на која тројцата се шегуваат на сметка на својот изглед за седум часа била прегледана од речиси милион и пол луѓе. Холивудските актери, Арнолд...