„Се уште сме фраери”: Славните актери Сталоне, Шварци и Долф со хит снимка го воодушевија светот (ВИДЕО)

Снимката на која тројцата се шегуваат на сметка на својот изглед за седум часа била прегледана од речиси милион и пол луѓе.

Холивудските актери, Арнолд Шварценегер (71), Силвестер Сталоне (73) и Долф Лундгрен (61), ги израдуваа фановите ширум светот со снимка на која одлично се забавуваа и порачале дека одлично стареат.

Бидејќи сите тројца важат за страв и трепет во Холивуд и сите се поврзани со опасни улоги, овие популарни актери и денес се во одлична форма, па секогаш е вистинско задоволство да се видат заедно. Посебно кога се целосно опуштени, исто како и на снимката која Сталоне ја споделил на Инстаграм, а која за само седум часа ја погледнале речиси милион и пол луѓе.

„Мојата рака изгледа подобро од твоето лице”, се пошегувал Силвестер со Арнолд.

„Слај мисли дека неговата рака е поубава…Погледнете колку добро изгледам”, додал Шварценегер.
„Многу добро старееме”, заклучил Сталоне, задоволен од тоа што го гледа, исто како и сите фанови на легендарните актери.

“Генијално”, “Вистински опасни момци”, “Легенди”, “Момците се вратија во градот”, “Свето тројство”, “Толку многу легенди на една снимка”, “Никогаш немојте да остарите, чувајте ја душата млада”, “Момци се уште изгледате одлично”, “Многу сте згодни”…се само некои од коментарите кои воодушевените фанови ги напишале.

Слични објави

Мали совети кои водат до здрав и среќен брак

Еспресо

Повторно ја прекрши забраната: Северина ќе плати отштета од 2.500 евра.

Слободен Печат

Мадона пред својот концерт со многу чуден стајлинг! Луѓето се прашуваат што и станало на пејачката?

Igor

НА 17 ФЕВРУАРИ ПОЧНА НОВА ЕРА ВО МУЗИКАТА: Светот се запозна со звуците на „AC/DC“, роден е фронтмен на „Green Day“…

Еспресо

Совршен пролетен стајлинг на Ирина Шајк: Вака се носи монохроматски стил! (ФОТО)

Еспресо

СЕКСИ МАЈА БЕРОВИЌ: Го покажа телото од милион долари и провокативната тетоважа! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

осум + дванаесет =

Слични објави

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Васко Спасоски

Кој е ЏОКЕРОТ, поради кого плаче цел свет: Претешкиот живот на Хоакин Феникс

Igor

Експлодира кавгата меѓу Цеца и Чедомир во емисија во живо: Зошто бев уапсена за убиството на премиерот? (ВИДЕО)

Еспресо

Жељко Јоксимовиќ направи уличен концерт – Одлична атмосфера во Белград за неговиот роденден! (ВИДЕО)

Еспресо

Порно актерка вети: Ќе спијам со оној што ќе открие вакцина против коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Еспресо