Автор : Еспресо

0 Вести - 0 Коментари
Здрави навики

Секси карантин на Софија Вергара: Преубавата актерка го покажа задникот во бикини (ФОТО)

Еспресо
Колумбиско-американската актерка Софија Вергара (47) на Инстаграм објави серија фотографии на кои ја покажа својата куќа, сопругот, но и своите бујни облини во бикини. Латино-убавицата...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Менаџерот и кумот на Јоксимовиќ, Бане Обрадовиќ го победи коронавирусот по тешката борба!

Еспресо
Познатиот српски естраден менаџер Бане Обрадовиќ го победи коронавирусот и го напушти Клиничкиот центар во Белград, каде се лекуваше изминатите две недели. Обрадовиќ имал температура...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ќерката на Ума Турман е копија на Мија Волис од култниот „Pulp Fiction“ (ФОТО)

Еспресо
Познатата актерка Ума Турман ѝ направи нова фризура на својата 21-годишна ќерка Маја додека беа во изолација. Ума ѝ ја скрати косата на Маја како...
Секојдневие

Принцот Хари откри што најмногу му недостига од деновите како член на кралското семејство!

Еспресо
Принцот Хари наводно им се пожалил на своите пријатели дека животот му се свртел наопаку откако го напуштил кралското семејство и се преселил во САД....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Наташа Беквалац го покажа луксузниот имот и вила! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Наташа Беквалац времето во изолација го поминува во друштво на своето потесно семејство и тоа на нивниот раскошен имот во Ченеј. Русокосата пејачка одлучила...
Здрави навики

Кралица на пластичните операции: Пред да го уништи лицето Донатела Версаче изгледаше вака (ФОТО)

Еспресо
Нејзината трансформација е невројатна… Донатела Версаче толку многу пати досега заминала „под нож“, што денес не ни наликува на онаа девојка која беше пред 30...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ слави роденден: Нивната љубов ги издржа сите предизвици

Еспресо
Оливера Балашевиќ, сопругата на музичарот и кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ, денеска го слави 61-от роденден. Оливера неодамна отвори профили на социјалните мрежи за да ја промовира...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Познатите во изолација ги бојат косите розеви и сини: Еве како тоа изгледа! (ФОТО)

Еспресо
Познатите ѕвезди посакаа да направат некои промени додека се во карантин, па почнаа да ги менуваат боите на косата во неочекувани тонови. И додека фризерите...
Секојдневие

Шпанец во ритамот на Квин ја чистеше терасата и ги забавуваше соседите (ВИДЕО)

Еспресо
Дури и во морето од негативни вести и тешката ситуација поради пандемијата на коронавирусот, еден маж од Шпанија ги насмеа своите соседи со одличниот перформанс...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

3 најубави трендови за уредување на ентериерот: Целосно нов изглед на домот со минимална инвестиција (ФОТО)

Еспресо
Малите работи прават голема разлика, а не е задолжително тие секогаш да чинат многу… На секој ентериер добро му доаѓа некоја промена. Дури и кога...