Ознака : турман

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ќерката на Ума Турман е копија на Мија Волис од култниот „Pulp Fiction“ (ФОТО)

Еспресо
Познатата актерка Ума Турман ѝ направи нова фризура на својата 21-годишна ќерка Маја додека беа во изолација. Ума ѝ ја скрати косата на Маја како...