Ознака : умаг

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ слави роденден: Нивната љубов ги издржа сите предизвици

Еспресо
Оливера Балашевиќ, сопругата на музичарот и кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ, денеска го слави 61-от роденден. Оливера неодамна отвори профили на социјалните мрежи за да ја промовира...