11.8 C
Скопје
23:39 - 23 април, 2024

Ознака : јаховиќ

БалканСветСлајдерСцена

Емина Јаховиќ има совршена линија: Ова се деталите од ригорозната диета

Еспресо
Пејачката Емина Јаховиќ изгледа фантастично, а ја одржува витката линија благодарение на специфична диета. Таа откри дека се случува да гладува поради својот изглед. –...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Емина Јаховиќ доби романтичен подарок за својот 41 роденден: Која жена не би посакала ваква убавина!

Еспресо
Емина Јаховиќ не криеше дека изминатите години минувала низ тежок период во животот, по разводот со Мустафа Сандал. Пејачката морала да ја бара правдата на...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Емина Јаховиќ разочарана од глетката која ја затекнала во продавница – Дали сте сериозни? (ФОТО)

Еспресо
Паниката поради коронавирусот кој зафати многу земји во светот, доведе до тоа луѓето буквално да ги пустошат продавниците. Стравувајќи од неизвесноста, тие купуваат неброени намирници,...
ЛајфстајлСцена

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Igor
Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да...