33 C
Скопје
16:29 - 25 јуни, 2024

Емина Јаховиќ разочарана од глетката која ја затекнала во продавница – Дали сте сериозни? (ФОТО)

Паниката поради коронавирусот кој зафати многу земји во светот, доведе до тоа луѓето буквално да ги пустошат продавниците. Стравувајќи од неизвесноста, тие купуваат неброени намирници, а рафтовите зад себе ги оставаат буквално празни.

Пејачката Емина Јаховиќ е една од многуте личности кои јавно изразија загриженост поради ширењето на вирусот, но таа е и многу разочарана од неодговорното однесување на многумина во овој случај.

Имено, откако таа неколку дена ги поминала во домашен карантин во Турција, одлучила да оди до најблискиот супермаркет, со цел да ги набави потребните намирници.

Кога влегла во продавницата ја дочекала оваа глетка, па видно револтирана фотографијата ја споделила со своите фанови, а на неа упатила и остро прашање – Дали сте сериозни?

инстаграм

Слични објави

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо

(Видео) Девојките не му даваат мир на убавиот син на Драгана Мирковиќ: Се појави снимка од клубот, еве како реагира Марко…

Еспресо

(Видео) Здравко Чолиќ ги остави сите подзинати: „Каква енергија за човек кој има 73 години“

еспресо

Јована Јеремиќ со плачлив глас: „Ако на Драган нешто му се случи…“

еспресо
Се вчитува....