21.8 C
Скопје
16:18 - 30 мај, 2024

Ознака : разочарана

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Емина Јаховиќ разочарана од глетката која ја затекнала во продавница – Дали сте сериозни? (ФОТО)

Еспресо
Паниката поради коронавирусот кој зафати многу земји во светот, доведе до тоа луѓето буквално да ги пустошат продавниците. Стравувајќи од неизвесноста, тие купуваат неброени намирници,...