Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Пејачките Емина Јаховиќ и Наташа Беквалац подготвуваат нов сингл. Со објавата на Инстаграм тие ги заинтригираа следбениците со самиот назив на песната „Машко повеќе неможам…да засакам“.

Покренаа и низа коментари за тоа што точно се однесува, а повеќе од женската публика мисли дека песната е наменета за самоуверени жени кои можат да функционираат и без мажи.

– Girl power, вели едниот коментар.

Јаховиќ и Беквалац споделија заедничка фотка која настанала во текот на снимањето на спотот.

– Наскоро… Машко повеќе не можам да засакам. Фала на оваа песна, фала на овој текст, на оваа приказна… Ова така ми требаше… за душа – напиша Наташа во описот на фотографијата.

Слични објави

Северина стегната во корсет со чипка и жешки гаќички ги збудали пријателите (ФОТО)

Igor

Јасни знаци дека во вашата врска веќе нема љубов

Igor

Сестрата на Ксенија Пајчин не е веќе дете! Миа порасна и сега сите зборуваат дека е „бомба“ (ФОТО)

Igor

Славниот водител по 27 години брак и две деца објави дека е хомосексуалец! (ВИДЕО)

Еспресо

4 хороскопски знаци на кои ова лето ќе им биде исполнето со секс

Igor

Џејмс Франко во свој стил одговори за обвинувањата за секусално вознемирување – Сите сакаат реклама преку мене!

Еспресо

Остави Коментар

13 − пет =

Слични објави

Пеколно „жешки“ сцени на почетокот од новиот спот на Катарина Грујиќ: Го фатила момчето во неверство, па подготвува одмазда (ВИДЕО)

Еспресо

Хакиран профилот на Mараја Кери: Објавен навредлив твит за Еминем

Слободен печат

Добро искомбинирани бои и две машнички во косата – Цеца го прифати предизвикот (ФОТО)

Еспресо

Сораја не штедеше на прославата на роденденот: Пејачите не можеле да го додржат бакшишот во раце, а имала и тортата од банкноти (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Човек кој на луѓето им ја враќа насмевката: Филип патува по светот и на сиромашните бесплатно им ги поправа забите!

Слободен печат

Пинџур, ајвар, малиџано: Традиционални македонски рецепти за зимница

Igor