24.8 C
Скопје
15:10 - 30 мај, 2024

Ознака : сексуално

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поради „сериозна штета“ и сексуално вознемирување, Кевин Спејси ќе мора да плати 31 милион долари на „Куќа од карти“

Еспресо
Обесштетувањето се должи за „сериозната штета направена во серијата во која тој глумеше“ по обвинувањата за сексуално вознемирување. Речиси 31 милион долари: ова е сумата...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џејмс Франко во свој стил одговори за обвинувањата за секусално вознемирување – Сите сакаат реклама преку мене!

Еспресо
Сара Титер Каплан и Тони Гал во октомври минатата година го обвинија актерот Џејмс Франко (41) за непримерно сексуално однесување според студентките. Тие тогаш изјавија...
Лајфстајл

Дали сте сексуално компатибилни со партнерот? Овие знаци покажуваат дека не сте!

Igor
Дали сексуално сте компатибилни со вашиот партнер? Дали имате чувство дека на интимен план работите не се одвиваат според очекуваното? Не се чувствувате исполнето, ниту...
Лајфстајл

Колку често среќните луѓе водат љубов?

Igor
Колку пати сте се запрашале колку често другите парови водат љубов и колку пати неделно имаат секс, а да не западнале во обична рутина? Еден...