14.8 C
Скопје
08:31 - 15 април, 2024

Ознака : близначка

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Жизел Бундхен на забава со својата сестра близначка: Која од која поубава! Патриша ќе ве магепса со тоа лице и тело!

Еспресо
Супермоделот Жизел Бундхен дојде на забавата со нејзината сестра близначка Патриша. Супермоделката и поранешен ангел на Викторија Сикрет Жизел Бундхен беше гостинка на годишната гала...
Филм и ТВ

Нема да верувате! Постои интересна причина поради која Фиби од „Пријатели“ морала да има сестра близначка

Еспресо
Неверојатна, но сепак уникатна приказна… Обожавателите на култната и омилена серија „Пријатели“ со години се прашуваа зошто Фиби Буфе, која фантастично ја глумеше актерката Лиса...