Хит! Синот на Фиби повеќе личи на Рос од „Пријатели” отколку на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата „Пријатели”, што сега дополнително ги интригира фановите на серијата и странските медиуми.

Лиса Кудроу (56), најпозната по улогата на шармантната и шегобијката Фиби во популарната серија “Пријатели”, во 1995-та година се омажила за 18 години постариот Мајкл Стерн (74), француски извршен директор за реклами.

профимедиа

Три години подоцна на свет го донела синот Џулијан Мареј Стерн, кој денес има 21 година, но и натаму најмногу време сака да минува со својата мајка, додека Лиса истакнува дека нејзината омилена активност и е гледање на комедии со синот.

профимедиа

На прашањето зошто застанала на само едно дете, убавата актерка вели:

“Тоа е подарок за Џулијан, тој не сака брат или сестра. Јасно ми даде до знаење од моментот кога почна да зборува”, изјави таа.

Младиот Џулијан има многу таленти и страсти, моментално работи како дизајнер за специјални ефекти за филмови. Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата “Пријатели”.

профимедиа

Кога и да објави фотографија со својот син, неколку стотици фанови се согласуваат дека Џулијан неодоливо потсетува на колегата на Лиса од серијата – Дејвид Швимер (52), кој го глумеше ликот Рос.

профимедиа

Очигледна е сличноста меѓу актерот и младиот Џулијан, а фановите се прашуваат дали е тоа само случајност или нешто повеќе.

Слични објави

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Еспресо

МИСЛЕЛА ДЕКА НЕКОЈ И ГО УКРАЛ ИДЕНТИТЕТОТ – Брена раскажа детали од минатото кои ќе изненадат многумина!

Еспресо

Рамбо Амадеус: Да не е коронавирусот, никогаш немаше да сфатиме каков вид е човечкиот род

Еспресо

Пинк за борбата со короната од која е заразен и нејзиниот син: Никогаш во животот не сум плачела повеќе!

Еспресо

Пронајден ковчегот со скриеното богатство во Карпестите Планини: Не го знам човекот што го пронашол, но песната го однела до него

Еспресо

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Васко Спасоски

Остави Коментар

6 + шест =

Слични објави

Северина се присети на соработката со Оливер Драгојевиќ: Ме шармираше, а јас пеев во апостолки на неговиот концерт (ВИДЕО)

Еспресо

Торта со малини без печење: Фантастичен овошен десерт на кој нема да му одолеете! (РЕЦЕПТ)

Igor

Кристен Стјуард како Дајана во новиот филм за омилената принцеза

Еспресо

Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Igor

УЖАСНА ГРЕШКА: Објави СКАНДАЛОЗНО ВИДЕО, интервенирала и полицијата

Igor

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Еспресо